Контакти

Відповідальна за інформаційне наповнення блогу

Відповідальна за зміст відповідно до § 55 розділу 2 Державної угоди про теле- і радіомовлення (Rundfunkstaatsvertrag) законодавства Німеччини:

Авторка
Ira Peter (Іра Петер)
е-пошта: mail[at]stadtschreiberin-odessa.de

Переклади українською мовою

Лілія Гудзюк, Юлія Сайдель і Ліана Кришевська

Данні відповідно до § 5 Законодавства Німеччини про засоби аудіо-візуальної інформації:

Німецький форум східноєвропейської культури:
Берлінер штрасе 135 | Будинок K1
14467 Потсдам

В особі:

Др. Гаральд Рот (Harald Roth), директор

Контакт:

Телефон: +49 (0) 331 20098-0
Факс: +49 (0) 331 20098-50
deutsches@kulturforum.info

Німецький Культурний Форум Східної Європи – неприбуткова організація в Потсдамі заснована в грудні 2000 року. Німецький Культурний Форум Східної Європи фінансується Федеральним органом управління культури та мас-медіа Німеччини на підставі Рішення Німецького Уряду.

Право інтелектуальної власності

Інформаційне наповнення даної інтернет-сторінки є об’єктом інтелектуальної власності її адміністраторів та підлягає законам німецького права захисту інтелектуальної власності. Будь-яка спроба репродукції, опрацювання, поширення чи інші види використання інформації заміщеної на сайті, можлива лише за наявності згоди відповідного автора чи адміністратора. Завантаження та копіювання інформації з даної сторінки дозволяються лише у приватних та некомерційних цілях. У випадку, якщо автором поданої інформації не є один із адміністраторів сторінки, до уваги беруться права інтелектуальної власності третьої сторони. Якщо Ви помітили на сторінці порушення прав інтелектуальної власності, просимо негайно нас про це повідомити, і ми видалимо відповідну інформацію з сайту.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію, запам’ятовуючи переваги в області маркетингу та продукції, а також допомагаючи отримати правильну інформацію. При використанні даного сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання файлів cookie відповідно до цього повідомленням щодо даного типу файлів. Якщо ви не згодні з тим, щоб ми використовували даний тип файлів, то ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера або не використовувати ці сайти.

RSS
Слідкуйте за блогом електронною поштою
Іра Петер на Інстаграм