Зізнання у коханні

skhodova klitka v Odesi

Про тебе я чула ще до нашої зустрічі, кажуть, ти жвава і злодійкувата. А ще гарна і дотепна. Однак твоє почуття гумору стало мені зрозумілим не одразу. Я не знала: цієї миті ти жартуєш чи кажеш серйозно? Але з самого початку ти була привітною і неймовірно щирою. Можливо, все тому, що ти поєднала у собі багато різних культур – українську, французьку, італійську, німецьку, єврейську, грецьку та інші.

«Пасаж» як у Мілані на вулиці Дерибасівській у центрі Одеси

У будь-якому разі ми вмить знайшли спільну мову, ти скоро познайомила мене зі своїми друзями, довірила мені свої таємниці. Багато днів і ночей ми провели у розмовах. Ти просто любиш поговорити, байдуже про що – про погоду, ціни на полуницю на Привозі чи жахливі затори. Ми швидко зійшлися. У будь-якому разі було відчуття, що ми вже давно знайомі. Мало відповідає дійсності і твоя «шахрайська» слава. Але все ж ти авантюристка. Ти завжди маєш хитрий план чи знаєш когось, хто допоможе вибратися з халепи, коли ти вкотре порушила правила. Ти полюбляєш витворяти таке, і мені це теж подобається: ця нерозважливість і спонтанність у тобі, але насамперед – твоя неймовірна життєрадісність та енергія.

Одеський театр опери та балету – один з найгарніших у світі і його обов’язково варто відвідати.

З тобою ніколи не буває нудно, сидіти на місці – це не про тебе. Сьогодні опера, завтра – катакомби, далі – морська прогулянка, а ввечері – зустріч з друзями за смачним столом. Ти справжній гурман, та й сама ти готуєш  неймовірно смачно! Ти так не схожа на усіх тих, з ким я зустрічалася раніше. Навіть твій знаменитий гумор я не одразу вловлюю. Іноді ти навіть сама смієшся з моїх жартів, а потім питаєш, чи я часом не звідси.

Насолодитися сходом сонця у Чорному морі в Одесі – моя наполеглива рекомендація для усіх гостей міста

Що довше я тебе знаю, то цікавішою і гарнішою ти мені видаєшся. Коли ми розлучаємося хоча б на мить, я невимовно за тобою сумую. І коли ми знову зустрічаємося, моє серце завмирає. Я знаю, що зарано. Ми знайомі усього два місяці. Але мені здається, що між нами не просто курортний роман. У нас справді може щось скластися! Я навіть хочу познайомити тебе зі своїми батьками. Вони тобі сподобаються, я розповідала їм про тебе лише хороше, моя кохана Одесо.

Кожний дворик приваблює своїми унікальними історіями і вартий уваги.

2 коментаря для “Зізнання у коханні”

  1. Danke Ira, mit großem Vergnügen lese ich deine Posts und freue mich, immer wieder etwas mehr über die wunderschöne Stadt Odessa zu erfahren. Ich habe mittlerweile schon das Gefühl, zusammen mit dir durch die Straßen und Plätze zu wandern und ihren Geschichten zu lauschen!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

RSS
Слідкуйте за блогом електронною поштою
Іра Петер на Інстаграм