Німецький форум культури

Німецький форум східноєвропейської культури існує з грудня 2000 року. Він є неприбутковою організацією, що дотується Федеральним органом управління культури та медіа (BKM) Німеччини на підставі Рішення Німецького Уряду. Офіс організації знаходиться в Потсдамі.

Ціль своєї роботи Німецький форум східноєвропейської культури вбачає у вивчені німецької історії та німецької культурної спадщини, яка сформувалась на теренах Східної Європи – в країнах, де мешкали а подекуди і досі проживають німці. Німецька культура досліджується як така, що є її частиною східноєвропейського культурного ландшафту, що функціонувала та розвивалась в діалозі з сусідніми культурами.

Результати цієї дослідницької роботи презентуються в заходах різних жанрів і тематичної спрямованості: у виставках, доповідях, дискусіях, концертах, презентаціях та конференціях. Завдяки своїм стипендіальним програмам та програмам нагород Форум додатково підтримує та заохочує дослідницьку та культурну діяльність, спрямовану на вивчення німецької історії та культури Східної Європи.

Бібліотека Форуму – Бібліотека східної Європи в Потсдамі, надає можливість як фахівцям, так і всім зацікавленим знайомитись зі спеціалізованою, а також і з популярною літературою. Сторінка Форуму є відкритою платформою для інформування про заходи, новини, тематичні статті та документи. Щорічний журнал «Blickwechsel» висвітлює роль Форуму як інституції, що вивчає культуру та історію німців Східної Європи.

Форум відіграє роль посередника між Сходом та Заходом, між наукою та громадськістю, між організаціями та індивідуальними ініціативами. Своєю діяльністю він долучається до процесу міжкультурного порозуміння та сприяє міжетнічній єдності.

Контакти:

Др. Клаус Гарер (Dr. Klaus Harer)
E-Mail: harer@kulturforum.info

www.kulturforum.info
www.facebook.com/dkfoe
www.instagram.com/kulturforum_potsdam
www.yumpu.com/de/deutscheskulturforum
www.open.spotify.com

RSS
Слідкуйте за блогом електронною поштою
Іра Петер на Інстаграм